10 نکته مهم در مورد SEO که باید بدانید

در دنیای بهینه سازی موتور جستجو تغییرات زیادی شده است.با این حال ، برخی از اصول اساسی بدون تغییر باقی مانده است.

به عنوان مثال ، هدف قرار دادن کلمات کلیدی با هدف بهبود رتبه های ارگانیک دیگر با موتورهای جستجو کار نمی کند ، اما کلمات کلیدی هنوز هم ضروری هستند.

SEO  فراتر رفته است، کلمات کلیدی چیزهای بیشتری در مورد کاربران و سایتی که با آن تعامل می کنند، نشان می دهد.

با وجود بسیاری از تکنیک های SEO ، تعیین تقریباً دستیابی به مواردی امکان پذیر نیست و با اطمینان می توانید این موارد را نادیده بگیرید.

آیا لینک ساختن فرق کرده است؟ آیا باید وقت و انرژی خود را به سئو درون صفحه اختصاص دهید؟ چگونه می توانید برچسب عنوان را برای افزایش رتبه خود در موتورهای جستجو بنویسید؟ سئو و رسانه های در چه نقطه ای با هم تلاقی دارند؟ و به راستی بهترین راهنمایی سئو که منجر به نتایج می شود، چیست؟

بازاریابان B2B و B2C می خواهند منجر به جستجوی بیشتر شوند ، زیرا آنها با احتمال 8.5 برابر بیشتراز سایر روش ها می توانند با سئو دیده شوند.

برایان دین هنگامی که پستی نوشت که نشان دهنده این بود که رتبه بندی 200 گوگل را دارد ، کار خارق العاده ای انجام داد . این پست بسیار محبوب بود و هزاران مورد جدید جستجوی ارگانیک برای برایان ایجاد کرد.

.این مقاله ممکن است به اندازه مقاله برایان عمق نداشته باشد. من به تمام سؤالات مطرح شده در بالا پاسخ نخواهم داد. درعوض ، من می خواهم 10 نکته مهم SEO را که اکنون باید بدانید به شما نشان دهم.

اگر به تنهایی روی این تکنیک ها متمرکز شوید ، مطمئناً ترافیک ارگانیک بیشتری را به وبلاگ خود هدایت می کنید و رتبه های جستجوی خود را بدون خطر جریمه Google بهبود می بخشید .

  1. هر چیزی که سایت شما را کند می کند حذف کنید.

در گذشته  باید برای یک سایت مدت ها منتظر می ماندید. می توانم زمانی را یادآوری کنم که مجبور شدم حدود 5 دقیقه منتظر بمانم تا یک سایت خبری محبوب به طور کامل بارگیری شود.من مطمئن هستم که می شما هم این تجربه را داشته اید. این هرگز تجربه خوبی نبود.امروزه دیگر این پذیرفتنی نیست .یک صفحه کند می تواندکاربر را ناامید کند و در نهایت مردم را از خرید محصول شما منصرف کند.

داده های استرانگ لوپ نشان می دهد که یک ثانیه تأخیر در زمان بارگذاری صفحه می تواندتا حدود زیادی از مقدار بازدید صفحات سایت شما و ریزش مشتریان شما را در پی داشته باشد(کاهش 11 درصدی در بازدید

داده های Strange Loop نشان می دهد که یک ثانیه تأخیر در زمان بارگذاری صفحه می تواند باعث کاهش بازدیدسایت و ریزش مشتریان کسب وکارما شود.در ذهن خریداران بالقوه ، یک سایت آهسته یک سایت غیرقابل اعتماد است. سرعت لود صفحه هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو بسیار مهم است. 40٪ از مردم وب سایتی را که بیش از 3 ثانیه برای بارگیری آن طول می کشد ، ترک می کنند. ( eConsultancy)

از آنجا که این مشاغل نسبت به سایر مشاغل هم گروه فرصتهای هدفمند تر ی هستند. افزایش درآمد از این امکام پذیر است وتقاضای زیادی برای سرعت در موتور های جستجو وجود دارد.

در تاریخ 9 آوریل 2010 ، گوگل سرعت سایت را به عنوان یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی در نظر گرفت. این بدان معناست که اگر صفحات شما کند هستند ، بدون در نظر گرفتن کیفیت مطالب و یا طراحی وب سایت حرفه ای خود ، برای لیست های ارگانیک شما یک بازنده اید. طبق مطالعات پیرو این غول موتور جستجو ، هنگامی که یک صفحه به آرامی بارگیری می شود ، بازدید کنندگان وقت کمتری را در آنجا می گذرانند. از طرف دیگر ، بارگذاری سریعتر صفحات باعث کاهش هزینه های عملیاتی و بهبود تجربه کاربری می شود.

از عناصر غیر ضروری که باعث کندی سایت شما می شود بپرهیزید اگر کاربر WordPress هستید ، افزونه هایی را که ممکن است نصب کرده اید  و فعال کرده اید اما در واقع نیازی به آن ندارید را پاک کنید.همچنین نوار کناری خود را از بین ببرید و فقط ابزارک های اصلی را در آنجا قرار دهید

  1. لینک به وب سایت های دیگر با محتوای مرتبط.

ارتباط با وبلاگ  و سایت های دیگر برای رشد بسیار مهم است.  برایان کلارک بنیانگذار Copyblogger Media می گوید:

برای اکثر افراد ، لینک دادن به صفحات دیگر بد است زیرا باعث می شود افراد از صفحه شما خارج شوند اما در واقع لینک به صفحات دیگر بخش اساسی استراتژی بهینه سازی موتور جستجوگر هوشمند است.

به گفته رند فیشکین ، بنیانگذار Moz  با لینک ترافیک قابل قبولی سرازیر می شود ، سایت شما را به یک منبع با ارزش و مقیاس پذیر تبدیل می کند.

اگر وبلاگ های من را خوانده اید ، متوجه می شوید که ارتباط با سایت های دیگر عادت من است. هر وقت یک پست جدید می نویسم ، در صورت لزوم از سایت های معتبر دیگر کمک می گیرم.

اگر نمی خواهید شما اول لینک بدهید ، نمی توانید از دیگران انتظار داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر به دنبال بدست آوردن لینکهای ورودی از وبلاگ های معتبر هستید ، یکی از ساده ترین راهها برای انجام این کار نشان دادن تمایل شما برای لینک دادن به آن وبلاگ ها از محتوای خود شما است. فقط باید به صفحاتی لینک دهید که ارزش فوق العاده ای را ارائه می دهند. این یک عمل خوب SEO است. از همه مهمتر ، شما می توانید هنگام ارتباط با آنها به یک تأثیرگذاری لازم را داشته باشید و اگر پست شما با ارزش است ، می توانند بخواهید که به شما لینک دهند. فعال باشید و پست را به اشتراک بگذارند یا حتی آن را به لیست مشترکین ایمیلی خود ارسال کنند.کیفیت لینک بسیار مهم بوده و کمیت چندان ضرورتی ندارد. اگر یک لینک معتبر دارید و ده لینک بی کیفیت و طولانی فقط آن یک لینک را به اشتراک بگذارید.

  1. اول برای انسانها بنویسید ، موتورهای جستجو دوم.

به تازگی من متوجه شده ام که بیشتر و بیشتر وبلاگ نویسان و سازندگان محتوا به روش قدیمی SEO می روند ، در حالی که کلمات کلیدی به معنای هدایت نتایج جستجو به یک مطلب جذاب است. اگر این فرد شما هستید ، کاملا زمان آن است که طرز فکر خود را تغییر دهید.بسیاری از مردم به دنبال کلمات کلیدی دراز نیستند و ترجیح می دهند سراغ دیگر سایت ها در موتور جستجوگر بروند.این روش اشتباه است.موتورهای جستجو را نسبت به انسانهای واقعی که مطالب شما را می خوانند در اولویت قرار ندهید. درعوض برای افرادی که چشم به تخفیف دارند، مطالبی بنویسید.بسیاری از ابزار ها فقط اسکریپت هستند .آنها کالایی را خریداری نمی کنند ، آنها در رسانه های اجتماعی با شما درگیر نمی شوند و به یک مشتری وفادار تبدیل نمی شوند.

جای تعجبی نیست که برایان کلارک در بازاریابی محتوا بسیار موفق است چرا که سایت او به سایت پربازدید تبدیل شده است. او Copyblogger را به یک شرکت بازاریابی دیجیتال چند میلیون دلاری تبدیل کرده است.

بنابراین ، ابتدا نوشتن برای کاربران ، قبل از موتورهای جستجو ، به چه معنی است؟خوب ، ساده است

فراموش کنید که Google و سایر موتورهای جستجو بسیار قدرتمند شده اند. محتوایی ایجاد کنید که به شخصی کمک کند . این به عنوان  متن SEO شناخته شده است . وقتی کاربران را در اولویت قرار می دهید ، در واقع مطالب مفیدی را می نویسید که موتورهای جستجو پاداش می گیرند ، زیرا موتورهای جستجو کاربران را دنبال می کنند. در عین حال ، شما در حال افزایش تجربه کاربری و ایجاد اعتماد در مخاطبان خود هستید.

4.سایر سایتهای قابل اعتماد را ترغیب کنید تا به شما لینک دهند.

تا حدود زیادی ، لینکهای ورودی همچنان خون رتبه بندی موتورهای جستجوگر هستند.

وقتی لینکهای dofollow و nofollow را با هم ترکیب می کنید لینک طبیعی دریافت می کنید که حتی Google آن را پاداش می دهد.بازاریابی محتوا به معنای ایجاد کیفیت بالا ، درگیر کردن محتوا و ایجاد نیاز و فوریت در افراد برای لینک دادن به شما و به اشتراک گذاری مطالب خود در رسانه های اجتماعی است.

آیا می دانید چرا اینقدر وبلاگ نویسان به پستهای من در QuickSprout.com و NeilPatel.com لینک می زنند؟

عامل اصلی تعیین کننده موفقیت من این است که من زمان، پول و منابع زیادی را برای ایجاد یک پست یا محتوای دیگر سرمایه گذاری می کنم.

چقدر تلاش می کنید هنگام پست زدن ” راهنمای کامل برای نام تجاری شخصی ” خود باشید؟

هنگامی که در خط مقدم صنعت خود هستید ، محتوای مفید ایجاد می کنید و به وبلاگ های معتبری لینک می دهید ، می فهمید که افراد بیشتری به طور طبیعی به شما لینک می دهند . این ارزش ایجاد لینک مؤثر است.

5.. از ابتدا در سایت تحلیل های وب، سایت خود را ثبت کنید.

بعد از مشخص کردن اهداف بهینه سازی موتور جستجو ، به نرم افزار نیاز دارید تا آنچه را که کار می کند پیاده سازی کنید.Google Analytics و سایر راه حلهای نرم افزاری آنالیز وب می توانند به شما در پیگیری موفقیت شما کمک کنند.ابزارهایی مانند CrazyEgg همچنین به شما نشان می دهد که بازدید کنندگان سایت شما در وضعیت خوبی قرار بگیرد.حتی قبل از ارسال اولین بازدید کننده به سایت ، باید تحلیل های وب را در محل کار خود داشته باشید.

  1. توضیحات متا منحصر به فرد و مربوطه را برای هر صفحه بنویسید.

یکی از مهمترین نکات سئو که اکثر مردم از آن غفلت می کنند ، توصیف متا ساخته شده است .توضیحات متا اولین بخشی است که افراد هنگام جستجو در صفحه شما برای جستجوی کاربران مشاهده می کنند.به طور کلی غول موتور جستجو محتوای تکراری را دوست ندارد. بله ، مواقعی وجود دارد که نیاز به استناد به یک پاراگراف یا جمله از یک سایت دیگر (و لینک به منبع) وجود دارد ، اما اگر انتشار مطالب تکراری صورت گیرد شما ممکن است توسط Google مجازات شوید.در همین راستا ، توضیحات متا کپی شده می توانند شما را دچار دردسر کنند. اما ، حتی اگر بلافاصله مجازات نشوید ، هنوز تجربه کاربری خوبی را به دست نخواهید آورد.برای مثال صفحه  ای که توضیحی راجع به به بازاریابی ایمیل است وصفحه فروش تفاوت زیادی در این مباحث دارند و توضیحات متا شما باید این واقعیت را تایید کند.اگر کاربر WordPress هستید ، می توانید با نصب افزونه های All-In-One-SEO Pack یا Yoast ، این مورد را مدیریت کند.سپس در ویرایشگر وردپرس خود به پایین صفحه بروید و برچسب عنوان و توضیحات متا را بیافزایید.

  1. فقط از URL های قابل خواندن و معنی دار استفاده کنید.

اگر کاربران نتوانند URL شما را بخوانند ممکن است موتورهای جستجو نیز اشتباه گرفته شوندURL  طولانی  فقط وقتی مورد تایید است که با درک آن آسان برای کاربران و برای موتورهای جستجو همراه باشد.

از URL های صفحه مانند این خودداری کنید:

https://www.ent ndërmarrur.com/article/272531

به یاد داشته باشید ، موتورهای جستجو،کاربران جستجو را دنبال می کنند.

برایان کلارک زمانی گفته بود که رباتهای گوگل مانند نوزادانی هستند که باید به طور مرتب به آنها قاشق تغذیه بدهید.حتی در این عصر تحول جستجو ربات های جستجو از جمله RankBrain  فعال هستند.

برایان اطمینان می دهد که فقط 2-4 کلمه در هر URL مفید است و این باعث می شود URL برای کاربر ، موتور جستجوگر مناسب و تایپ آسان شود.

 

  1. فعالیت در شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی سئو است و دارای اهمیت هستند. درست است که گوگل شبکه های اجتماعی را در الگوریتم رتبه بندی خود اضافه نکرده است ، اما من شخصاً دیده ام که شبکه های اجتماعی بر رتبه بندی موتورهای جستجو تأثیر می گذارند . چندین مطالعه تأثیر شبکه اجتماعی ، لایک ، توییت را در رتبه بندی موتورهای جستجو ثابت کرده است.به عنوان نمونه شرشتی به دلیل استفاده از رسانه های اجتماعی از صفحه 400 به صفحه 1 Google بهبود یافته است.

اگر می خواهید شبکه های اجتماعی تاثیر بیشتری  درکسب و کار خود حس کنید. باید محتوای مفید و ارزشمندی را در شبکه های اجتماعی خود ایجاد کنید.دکمه های اشتراک گذاری را به پست خود اضافه کنید و آنها را قابل مشاهده کنید. اجازه دهید مردم را  پست شما به اشتراک بگذارند.برای به دست آوردن سهم بیشتر در رقابت برندشدن ، در رسانه های اجتماعی فعال باشید. در پست خود در شبکه های اجتماعی اطلاعات را درمیان بگذارید و به آنها اطلاع دهید. به این ترتیب می توانید به خوبی از شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

  1. در تصاویر خود از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید.

تصاویر در بهینه سازی موتور جستجو مهم هستند .گوگل بخشی از نتایج جستجوی خود را به تصاویر اختصاص داده است. این خود گویای این است که که غول موتور جستجو به تصاویر چه اهمیتی می دهد.  وقتی کاربران به دنبال یک تصویر خاص هستند ، با چه چیزی جستجو می کنند؟ جواب روشن است، کلید واژه ها.به همین دلیل باید از کلمات کلیدی صحیح در نام تصویر و متن همراه (مانند عنوان) استفاده کنید. همیشه به یاد داشته باشید که در بهینه سازی موتور جستجو ، خلاقیت یا زیرکی در انتخاب تصویر یک عنصر ضروری است

  1. برای بهبود رتبه بندی خود ، محتوای منحصر به فرد را به طور مداوم ایجاد و منتشر کنید.

طبق اعلام موسسه بازاریابی محتوا ، تولید محتوای منحصر به فرد و جذاب برای اکثر بازاریابان یک چالش است.

چه بازرگان B2B یا B2C باشید ، وقتی صحبت از تولید محتوا است ، باید نظم و انضباط داشته باشید.

حتی مهمتر از آنچه فکر می کنید یک عامل بسیار مهم است . محتوای منحصر به فرد یکی از عواملی است که بر نمره کلی رتبه بندی سایت شما تاثیر می گذارد.

اگر شما برایان نیستید که تسلط هنری برای تبلیغ محتوا داشته باشید و مرتباً می توانید ده ها هزار کاربر را چک کنید یک پست جدید دلخواه بخوانید و آن را با دیگران در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، ساده ترین راه برای بهینه سازی سایتتان با ایجاد محتوای منحصر به فرد است. اگر تصمیم گرفتید که تجارت خود را به صورت آنلاین وسعت دهید. ایجاد پست های منحصر به فرد برای وبلاگ ضروری است.

 

نتیجه

برای یک صفحه وب نیز یکی از نکات برتر SEO است که باید در نظر داشته باشید. در واقع ، این برای موفقیت شما بسیار مهم است. به همین دلیل ، دائماً نام دامنه خود را تغییر ندهید. یکی را انتخاب کنید و به آن اهمیت دهید ، مگر اینکه دلیل خیلی خوبی برای تغییر وجود داشته باشد. نویسنده QuickSprout بیش از 10 سال است که از دامنه اش استفاده می کند و قصد دارد نام دامنه را حفظ کند.

اگر در گذشته پستی منتشر کرده اید که دیگران روی خوش به آن نشان نمی دهند به جای نوشتن یک محتوای جدید از ابتدا روزرسانی محتوای قبل را شروع کنید.

می توانید با بک لینک ، شبکه های اجتماعی و سایر معیارهای تعامل در سایت را که قبلاً آن اشاره کرده ایم، رتبه خوبی به دست آوردید.

شما باید یاد بگیرید که در مورد عبارات جستجو (به عنوان مثال ، تکنیک های بازاریابی شبکه های اجتماعی) تمرکز خوبی داشته باشید و بادقت محتوا ایجاد کنید  و نه صرفا کلمات کلیدی .

هنگام ایجاد لینک به کیفیت فکر کنید ، نه کمیت . فراموش نکنید که صفحات وب خود را با موبایل سازگار کنید .اگر به این نکات مهم SEO توجه داشته باشید ، تضمین می کنم محتوای بهتری ایجاد کنید ، ترافیک بیشتری را به سمت سایت شما هدایت می شود و در نهایت منجر به کسب درآمد بیشتر شما می شود.

به نظر شما کدام نکات یا تکنیکهای بهینه سازی موتور جستجو برای بهبود رتبه بندی جستجو مهمترین است؟ آیا نکاتی درباره سئو وجود دارد که ضد سایت شما عمل کرده است؟ با ما در میان بگذارید.

 


منبع : neilpatel


 

لینک کوتاه: https://Tjjc.ir/e4rfa
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید