۲۰ شغل فریلنسری برتر با درآمد بالا

با پیشرفت علم و پیگیری برای یک زندگی سالم و یک کار سالم به نظر می رسد کارهای خانگی یک راه حل درست می باشند.

آیا تاکنون فکر کرده اید که در خانه  یک کار تمام وقت است یا یک کار پاره وقت داشته باشید؟ انتخاب با شماست و بسیار مهم است. شما قطعا شغلی را انتخاب می کنید که از آن لذت می برید و در کنارآن مبلغ خوبی هم برای شما داشته باشد.

بنابراین با هم بررسی اینکه کدام مشاغل فریلنسری بالاترین درآمدها را داشته اند می پردازیم.

۲۰- مسئول ارتباط با مشتری

متوسط ​​حقوق: ۸ تا ۱۲ دلار (۵ تا ۸ پوند برای هر ساعت)

رسیدن به این شغل چندان ساده نیست اما فرصت های کاری زیادی در این موقعیت شغلی وجود دارد به عنوان مثال پشتیبان فنی شرکت اپل می تواند به راحتی در خانه کار کند. برای رسیدن به این شغل باید روابط عمومی قوی داشته باشید.

 1. مسئول پشتیبانی اداره

متوسط ​​حقوق: ۱۱ تا ۱۳ دلار (۷ تا ۹ پوند برای هر ساعت)

در برخی از شرکت ها چندان مهم نیست که پشتیبانی باشد یا نباشد .اما در اداراتی که این موقعیت شغلی وجود دارد برای موفقیت ، نیاز به تجربه قبلی در موقعیت اداری خواهید داشت تا نشان دهید که می توانید وظایف خود را به خوبی انجام دهید و مدیر خوبی باشید.

 1. مشاور روابط عمومی

متوسط ​​حقوق: ۱۳ تا ۲۲ دلار (۹ تا ۱۵ پوند برای هر ساعت)

بسیاری از متخصصان روابط عمومی و پروژه های مختلفی را در پیش می گیرند. تجربه قبلی برای نشان دادن مهارت انجام این کارها سودمند است. قبل از اینکه شما فقط فریلنسر باشید ، ایده خوبی است که بتوانید یک رزومه قوی بسازید که نمایانگر کارهای قبلی شما باشد.

 1. مشاور بازاریابی

متوسط ​​حقوق: ۱۳ تا ۲۵ دلار (۹ تا ۱۸ پوند برای هر ساعت)

شما می توانید در چندین پروژه از ایمیل مارکتینگ و شبکه های اجتماعی و محتوای خوب استفاده کنید.. هنگامی که شما یک نام قدرتمند برای برند خود ایجاد کردید ، می توانید نتایج آن را ببینید. شما خودتان باید یک پرتفوی قوی ایجاد کنید تا کارهای خود را به نمایش بگذارید.

 1. مدل ساز سه بعدی

متوسط ​​حقوق: ۱۸ تا ۲۰ دلار (۱۲ تا ۱۳ پوند برای هر ساعت)

اگر در مدل سازی سه بعدی مهارت دارید، چرارئیس خود نباشید ؟ این مهارت موردتقاضای بسیاری در صنایع مختلف از جمله واقعیت مجازی ، بازی های ویدئویی ، چاپ سه بعدی ، بازاریابی ، تلویزیون و تصاویر متحرک ، تصویربرداری علمی و پزشکی می باشد.

 1. تولید محتوا به صورت کپی(رونویسی)

متوسط ​​حقوق: ۲۰ دلار (۱۴ پوند برای هر ساعت)

در صورتی که بخواهید کمی درآمد داشته باشید، این نقش عالی برای شما خواهد بود. کار شما مستلزم کپی فایلهای صوتی در هر نوع زمینه است. برای موفقیت باید اطمینان حاصل کنید که مهارت گوش دادن و تایپ کردن بسیار خوبی دارید.

 1. نرم افزار Illustrator

متوسط ​​حقوق: ۲۱ دلار (۱۵ پوند برای هر ساعت)

ایجاد آرم ، اسکچ و یا پروژه دیگری در زمینه نرم افزار Illustrator می تواند زمینه تبدیل شدن شما  به Illustrator  دورکار باشد.. با پیشرفت در حرفه خود ، می توانید برای هر تصویر حداکثر ۲۵۰ دلار (۲۰۰ پوند) درآمد داشته باشید.

 1. طراح گرافیک

متوسط ​​حقوق: ۲۳ دلار (۱۶ پوند در هر ساعت)

گرافیست جزو مشاغل پرتقاضا می باشد . شما می توانید در طراحی صفحات وب ، اینفوگرافیک یا طرح هایی برای چاپ درگیر شوید. نمونه کارها در این زمینه نیز مهم است.

 1. مقاله و وبلاگ نویسی

متوسط ​​حقوق: ۲۵ دلار (۱۷ پوند در هر ساعت)

اگر نویسنده ماهری هستیدو دوست دارید رییس خود باشید ، چرا شروع به پروژه گرفتن از دیگران نمی کنید؟ چرا نویسندگی وبلاگ خود را شروع نکنید ؟ وب سایت هایی  وجود دارد که نویسندگان می توانند با توجه به مهارت خود تعدادی پروژه داشته باشند.

۱۱. مسئول شبکه های اجتماعی

متوسط ​​حقوق: ۲۵ دلار (۱۷ پوند در هر ساعت)

دنیای آنلاین یکی از مهمترین شغل ها را به وجود آورده است و این با پیشرفت دنیای آنلاین اصلا جای تعجب ندارد. بسیاری از مشاغل برای دستیابی به رونق کسب و کار خود به  رسانه های اجتماعی نیاز دارند. اگر یک مسئول شبکه های اجتماعی آنلاین باشید ، می توانید درآمد مناسبی از آن خود کنید.

 1. توسعه دهنده بازی

متوسط ​​حقوق: ۳۱ دلار (۲۲ پوند در هر ساعت)

آیا شما یک گیمر حرفه ای هستید؟ پس چه چیزی بهتر از ساختن بازی برای شما و سپس آزمایش رونق آن با امثال شماست ؟ برای اعتماد به نفس ، قبل از رفتن به این کسب و کار به تنهایی به تجربه قبلی احتیاج دارید.

 1. مترجم

متوسط ​​حقوق: ۳۱ دلار (۲۲ پوند در هر ساعت)

این یکی از محبوب ترین شغل ها برای مشاغل خود اشتغالی است و تبدیل شدن به یک مترجم ، بسیار راحت است ، مشروط بر اینکه به دو یا چند زبان مسلط باشید. همچنین باید مطمئن شوید که دارای مدرک استاندارد برای کشور مربوطه هستید.

۸- معلم

متوسط ​​حقوق: ۴۱ دلار (۲۹ پوند)

آیا شما عاشق تدریس هستید اما از کاری که در مدرسه باشد متنفر هستید؟ این پایان دنیا نیست ، زیرا شما می توانید یک معلم خصوصی شوید که بعد از مدرسه درس های دیگری را به دانش آموزان می دهد  یا جزو مربیانی باشید که به صورت آنلاین به دانش آموزان آموزش می دهد. شما مطمئناً به علم و هنر درس مورد نظر نیاز دارید.

 1. استخدام کننده(کارشناس منابع انسانی)

متوسط ​​حقوق: ۴۶ دلار (۳۲ پوند در هر ساعت)

اگر یک استخدام کننده باتجربه هستید و می خواهید قدرتمندانه عمل کنید ، مطمئناً خواهیدتوانست!  مخاطبین مورد نیاز خود را در زمینه تخصصی موردنیاز را پیدا کنید و با آن ها ارتباط برقرار کنید. با این کار می توانید در کافی شاپ یا هتل خود کار کنید!

 1. بازیگر صدا

متوسط ​​حقوق: ۴۶ – ۵۲ دلار (۳۲پوند  درهر ساعت)

اگر صدایی متمایز دارید ، می توانید به عنوان یک هنرمند صدا درآمد دریافت کنید. این می تواند شامل تبلیغات ، برنامه های تلویزیونی ، تولید رادیو ، شرکت های فناوری یا فروشگاه های خرده فروشی باشد. با نزدیک شدن دنیای کار به سمت تبلیغات ویدیویی ، بازیگران صدا و سیما تقاضا می شوند.

 1. نویسنده کپی رایتر

متوسط ​​حقوق: ۴۷ دلار (۳۳ پوند در هر ساعت)

کپی رایتر ها با بازاریابان محتوا و نویسندگان متفاوت هستند. این آزادکاران متخصص در نوشتن محتوا برای صفحات وب سایت و توضیحات مربوط به محصولات و خدمات هستند. تعرفه برای نویسندگان کپی رایتر به تجربه و مهارت هر فرد بستگی دارد.

۴- متخصص SEO

متوسط حقوق: ۵۰ دلار (۳۵ پوند در هر ساعت)

متخصصان سئو در دنیای مستقل تقاضای زیادی دارند. از این گذشته ، همه می خواهند در گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشند. برای به دست آوردن هجوم مشتری باید سابقه خوبی داشته باشید.

 

۳- تخصص امنیت اینترنت

متوسط حقوق: ۵۰ دلار (۳۵ پوند در هر ساعت)

با هکرهای زیادی که مشاغل بزرگ و شرکتهای نوپا را هدف قرار داده اند ، مهارت های امنیتی اینترنت رو به افزایش است. اگر متخصص امنیت اطلاعات هستید، می توانید از آن پول زیادی بدست آورید.

 

۲- توسعه دهنده وب

متوسط حقوق: ۶۰ دلار (۴۲ پوند در ساعت)

اگر در ساخت و برنامه نویسی وب سایت واجد شرایط باشید ، می توانید در تجارت باشیدحرفی برای گفتن داشته باید! هر کسی صفحه وب خود را می خواهد اما آنها مهارت و زمان کافی برای این کار را ندارند و در واقع این همان جایی است که شما با تخصص خود قدم می گذارید و در ضمن انجام یک حقوق مناسب می توانید درآمد کسب کنید.

 

۱-کارشناس خدمات حقوقی

متوسط حقوق: ۷۰ تا ۱۲۰ دلار (۴۹ تا ۸۵ پوند در ساعت)

اگر شما هم مشکلات حقوقی را تجربه کرده اید اما دیگر حوصله ندارید ساعت های طولانی را دادگاه بگذرانید ، دیگران هم نمی خواهند به تنهایی وارد عمل شوند؟ مردم همیشه در مورد خدمات شرکتی ، کیفری ، دارایی و حقوق خانواده به دنبال خدمات تخصصی  در این حوزه هستند.

در حال حاضر فریلنسرها ۳۵ درصد از نیروی کار ایالات متحده را تشکیل می دهند و شرکت ها همیشه به دنبال این هستند که با هدف تحقق اهداف شغلی خود ، دورکاری کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ازدور با آن ها همکاری کنید و در ادامه یک برند شخصی قدرتمند بسازید و فرصت های مناسبی برای شروع درآمد خوب پیدا کنید.


منبع : careeraddict


 

لینک کوتاه: http://Tjjc.ir/7pWvx
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید