گرافیست‌ها چقدر درآمد دارند؟ | فریلنسر یا حقوق ثابت؟

به عنوان یک طراح گرافیک چقدر می توانم درآمد داشته باشم؟

شما به عنوان یک طراح گرافیک با خلاقیت و استعداد تان  زندگی می کنید. ممکن است به عنوان یک فریلنسر برای چندین مشتری مختلف، صفحات وب را طراحی کنید یا مستقیماً برای شرکتی کار کنید که در آنجا تیم خلاقی را ملاقات کنید که بتوانید در مورد پروژه ها بحث کنید. صرف نظر از جایی که در آن کار می کنید، وظیفه شما ایجاد عناصر بصری دیجیتالی است که یک برند را بسازند یا کالایی خاص که توزیع می شود را تبلیغ کنند. اگر ذاتا فردی خلاق هستید، ممکن است بخواهید بدانید که اگر به طور حرفه ای طراحی گرافیک را دنبال کنید، چقدر می توانید کسب درآمد  کنید. آنچه شما باید بدانید در اینجا آمده است:

 

میانگین حقوق گزارش شده برای طراحان گرافیک چیست؟

با وجود رقبای مختلف در صنایع بسیار مختلف، هر شرکتی در تلاش است جای خود را در اینترنت بدست آورد. برای تحقق این امر، شرکتها بیش از هر زمان دیگری از خدمات طراحان با استعداد گرافیک استفاده می کنند. براساس آمار دفتر کار ، متوسط درآمد  ​​طراح گرافیک در هر ساعت ۲۲٫۰۷ دلار یا ۴۵٫۹۰۰ دلار در سال است.

 

کدام صنایع بالاترین درآمد را پرداخت می کنند؟

از آنجا که طراحی گرافیک یک سرویس حرفه ای است که در همه صنایع مورد نیاز است، مطمئناً امنیت شغلی زیادی برای آن وجود دارد. آنچه ممکن است شما نمی دانید این است که دستمزد گزارش شده در برخی صنایع بالاتر از دستمزد در دیگر صنایع است. شرکت های طراحی سیستم های رایانه ای و شرکت های تبلیغاتی، بیشترین تمرکز اشتغال را در این زمینه دارند. گزارش شده است که سازندگان هوافضا ، کارگزاران اوراق بهادار ، شرکتهای ارتباط از راه دور و شرکت های خدمات تحقیقات علمی بالاترین حقوق را به متخصصانی که در این شرکت مشغول به کار هستند ، می دهد. آیا فریلنسرها بیشتر از کارگران شاغل در یک شرکت درآمد دارند؟

یکی از برتری های طراحی گرافیک به عنوان یک شغل، این است که در آن گزینه های مختلفی وجود دارد. شما می توانید انتخاب کنید که برای یک سازمان یا شرکت کار کنید یا می توانید آزادانه به عنوان یک فریلنسر (طراح مستقل) در یک زمان با چندین شرکت قرارداد کاری داشته باشید. در حالی که مزایایی در فریلنسر بودن وجود دارد، در ابعاد بزرگتر شما از انعطاف پذیری در کار، لذت خواهید برد و می توانید مشتری در صنعتی که که در آن تبحر دارد را بیابید، نمی توانید از مشتری انتظار داشته باشید که

برای مواردی که برای کامل کردن قرارداد لازم است، پولی پرداخت کند.

 

آیا فریلنسر ها از شاغلین در شرکت بیشتر درآمد دارند ؟

برای برخی از متخصصان، تصمیم گیری وقتی راحتتر است که گزینه هایی که بیشترین درآمد را دارند را در نظر بگیرید. فریلنسرها نرخ خود را تعیین می کنند و باید برای جذب مشاغل جدید رقابتی بمانند. افراد حرفه ای شاغل در یک شرکت از حقوق ثابت برخوردار هستند و همچنین ممکن است مزایایی دریافت کنند. فریلنسرها به طور متوسط ​​ساعتی ۷۴ دلار در شمال شرقی و ۶۷دلار در غرب شارژ می کنند. آنها همچنین برای پروژه های بسیار سخت، هزینه بالا و فوری را تعیین می کنند. این بسیار بالاتر از نرخ هایی است که برای طراحان داخلی گزارش شده است، اما باید به خاطر داشته باشید که ممکن است برخی دوره ها به کندی بگذرد و هنگام خود اشتغالی مجبور خواهید شد که خودتان هزینه های عملیاتی را بپردازید.

روش های زیادی وجود دارد که علاوه بر نرخ هایی که شارژ می کنید، می توانید درآمد کسب کنید. اگر می خواهید چند منبع درآمد داشته باشید و چند ساعت اضافه وقت در هفته دارید، می توانید به راحتی طرح های خود را از طریق سیستم عامل هایی مانند Creative Market، Envanto Market و Fiverr به اشتراک بگذارید. همانطور که مشاهده می کنید ، هنگام کار به عنوان طراح ، فقط به یک بازار کار محدود نمی شوید. سبک و صنعتی که ترجیح می دهید را پیدا کنید و به جستجوی بهترین فرصت های شغل برای طراح گرافیک بپردازید.

 


منبع : graphicdesigndegreehub


 

لینک کوتاه: https://Tjjc.ir/z6rYw
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید