کسب درآمد در خانه؛ چگونه فریلنسر شویم؟

یک فریلنسر در خانه شوید

فریلنسر شدن راهی سریع و مقرون به صرفه برای شروع درآمد از خانه است. مخصوصا اگر شما روی مهارتی که از قبل دارید، کار کنید، از امروز می توانید خدمات خود را ارائه کنید.

فریلنسر چیست؟

یک فریلنسر کسی است که خدماتش را در ازای هزینه ای تعیین شده، ارائه می دهد و هیچ توقعی از یک مشتری دائمی ندارد، هر چند روابط کاری می تواند ادامه داشته باشد؛ نوعی خود اشتغالی، شبیه به شغل خانگی است تا ارتباط شغلی از راه دور. با توجه به آنچه گفته شد، یک فریلنسر می تواند به عنوان یک پیمانکار کار کند بر خلاف مشاغل خانگی. 

چرا فریلنسر بشوید ؟ 

دلایل مختلفی برای فریلنسر شدن وجود دارد : 

 • به عنوان کار جانبی در کنار کار اصلی، کار می کنید، راهی برای تولید درآمد اضافی برای پرداخت بدهی یا برای روز مبادا است. 
 • اگر مهارت و تجهیزات لازم برای انجام کار فراهم است، شروع آن مقرون به صرفه است. 
 • می توانید به سرعت شروع کنید. به محض اینکه مشتری پیدا کردید، می توانید به عنوان فریلنسر کار کنید.
 • استقلال و آزادی بیشتری در شغل، ایجاد می کند.
 • ساعات کاری اغلب انعطاف پذیر است، می توانید به صورت پاره وقت یا در ساعات غیر اداری کار کنید.

چند جنبه منفی وجود دارد، شامل:

 • برای درآمد اندازه کار تمام وقت، زمان می برد.
 • کار و در نتیجه درآمد، میتوانند نامنظم باشند.
 • مدیریت چند مشتری و پروژه، نیاز به سازماندهی عالی دارد. 
 • دستمزد فریلنسرهای تازه کار، اغلب کم است.

یک فریلنسر چه نوع کاری انجام می دهد؟

تقریبا هر نوع کاری که به مشاغل دیگر (دیگر کسب و کار ها ) واگذار می شود را می توان به صورت مستقل (به یک فریلنسر واگذار کرد) انجام داد. برخی از این کار ها عبارتند از:

 • نویسنده مستقل  (فریلنسر)
 • طراح وب مستقل 
 • دستیار مجازی مستقل یا حرفه ای مجازی مستقل 
 • کتابدار مستقل 
 • مدیر رسانه اجتماعی یا خدمات بازاریابی / عمومی 

شما برای شروع به چه نیاز دارید؟

برای فریلنسر بودن، شما باید مهارتی داشته باشید که بتوانید به مشتریان بالقوه ارائه دهید. بیشتر افراد تجربه شغلی شان را مطرح می کنند و با استفاده از استعدادی که قبلاً دارند، خدماتی ارائه می دهند. در کنار سرویسی که ارائه می دهند، مواردی که باید در کنار هم قرار بگیرند شامل موارد زیر است: 

یک طرح کسب و کار. با وجود اینکه ممکن است شما کسب و کار خانگی رسمی راه اندازی نکنید، با شهر یا شهرستان خود تماس بگیرید تا مشخص کنید که آیا به یک مجوز تجاری نیاز دارید تا به عنوان فریلنسر کار کنید یا نه. شما هنوز به طرحی نیاز دارید که نمای کلی طرح شما را بیان کند، بازار مورد نیاز شما و استراتژی های بازاریابی را نیز بیان کند.

 وب سایتی که در مورد شما و خدمات شما باشد، و مجموعه ای از کارهای شما و سفارشات را شامل می شود.

 یک پروفایل لینکدین (LinkedIn). در حالی که همه رسانه های اجتماعی می توانند منبعی عالی برای شبکه سازی برای کارهای فریلنس باشند، لینکدین در واقع یک رزومه آنلاین، جایی که متخصصان به آن متصل می شوند، می باشد. همچنین یک منبع عالی برای یافتن مشاغل فریلنس است.

تلفن اختصاصی و یا شماره تلفن همراهی که مشتریان می توانند با آن با شما تماس بگیرند.

 یک کارت ویزیت

 فهرستی از خدمات و نرخ کاری شما.    

چگونه کار پیدا می کنید؟

کارهای فریلنس (آزاد) را می توان تقریباً در همه جا یافت. مکانهایی که باید در نظر بگیرید شامل موارد موجود در شبکه اجتماعی شما، بصورت آنلاین و آفلاین است.

جایی را چک کنید که مارکت (بازار کاری) شما در آنجا فعال است، در آنجا پرس و جو کنید.  بهترین مکان برای یافتن مشتری ، جایی است که مشتریان به دنبال کمک هستند. در مورد بازار کاری خود ، آنچه را که بازار به دنبال آن است، بیاموزید، از کجا می توانید حمایت جلب کنید و برای ارائه کمک ، ایده و منابع در دسترس باشید. سایت های فریلنس خوب زیادی برای یافتن کار وجود دارد، از جمله Upwork (رسمی Elance و Odesk) و Guru  و فریلنسر. همچنین می توانید در سایتهایی که در زمینه مهارت شما کار معرفی می کنند، به دنبال کار فریلنسر باشید – برای مثال ، Toptal برای برنامه نویسان یا BloggingPro برای کارهای نویسندگان فریلنس. برخی از سایتهای شغلی روی کارگران ایالات متحده متمرکز هستند و برخی دیگر به کارگران بین المللی متمرکز می شوند.

پیوستن به یک انجمن در صنعت مهارت شما، قدرت نفوذ را برای شما فراهم می کند. همچنین بسیاری از فرصت های شبکه، لیست مشاغل یا خبرنامه ای که بتوانید برای تبلیغ و نوشتن درباره تخصص خود، از آن استفاده کنید را ارائه می دهد.    

چگونه می توان مالیات ها را اداره کرد؟ مانند هر شغل یا کسب و کار دیگری، فریلنسرها باید تعهدات مالیاتی فدرال، ایالتی و محلی خود را برآورده کنند. این به معنای ثبت هر گونه اظهارنامه مالیاتی است، درست همان کاری که اگر کسب و کار خودتان را داشتید ، باید انجام می دادید به جز اینکه مالیات خود را تحت عنوان و شماره تأمین اجتماعی خود به جای نام تجاری و شماره شناسنامه مالیاتی، باید ثبت کنید. مشتریانی که بیش از ۶۰۰ دلار در یک سال تقویمی به شما پرداخت می کنند، موظف هستند فرم IRS 1099 را برای گزارش درآمد به شما ارائه دهند. مالیات برآورد شده هر سه ماه یکبار در IRS (و در بیشتر ایالت ها) ثبت می شود. IRS فرمهایی را برای کمک به شما در برآورد مالیات ارائه می کند، بنابراین مبلغ درستی را ارسال می کنید. پرداخت نکردن مالیاتهای تخمین زده شده سه ماهه شما، می تواند منجر به بهره و مجازات از طرف IRS و ایالت شود.


منبع : thebalancesmb


 

 

لینک کوتاه: https://Tjjc.ir/aEM3j
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید